Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Synergy Therm Perfect Routine Set

Çmimi fillestar
4,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
4,500 Lekë

 Seti përmban: 

RADIANCE SERUM: 

Serumi përmban Vitaminë C dhe Heksapeptide me efekt zbardhues dhe antioksidant. Redukton shenjat e lodhjes, përthithet lehtësisht duke i dhënë lëkurës një pamje rrezatuese dhe shkëlqimin natyral të munguar. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

DAILY USE SUNSCREEN 50+: 

Hidratues me SPF 50+ i cili siguron mbrojtje të lartë kundër rrezeve UVA dhe UVB. Parandalon plakjen e parakohshme dhe mbrone lëkurën nga efektet e dëmshme
të diellit. I përshtatshëm për përdorim të përditshëm në fytyrë, qafë dhe dekolte.


HYDRATE SERUM: 

Përmban tre lloje Acidi Hialuronik me efekt të lartë hidratues, deri në shtresat më të thella të lëkurës. Përfundimi është: lëkurë e hidratuar, e butë dhe e lëmuar.

 

 

1. Përdorimi

Aplikoni Hyaluonic Acid, Vitaminen C dhe Hapin e fundit SPF

  Synergy Therm Perfect Routine Set
  Synergy Therm Perfect Routine Set
  Synergy Therm Perfect Routine Set
  Synergy Therm Perfect Routine Set
  Synergy Therm Perfect Routine Set

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery