Shko te informacioni mbi produktin
1 7

Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Maskë për fytyrën me Acid Salicilik, Argjilë Jeshile dhe Argjend Koloidal për balancimin e yndyrës, pastrimin e poreve, minimizimin e madhësisë së tyre dhe reduktimin e imperfeksioneve në lëkurë si shenjat post akne apo njollat kafe.

Ideale për lëkura mikse, të yndyrshme dhe me tendencë akneike. 

 

* Testuar Dermatologjikisht
* 0% Parabene
* 0% Ngjyrues Artificial
* 0% Vajra Mineral

1. Përdorimi

Aplikojeni maskën duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Lëreni të veprojë 10-15 minuta dhe më pas hiqeni me ujë të ngrohtë.
Nëse jeni fillestar, lereni të veprojë 5 minuta dhe pas disa përdorimeve deri në 15 minuta.
Rekomandohet të përdoret 1-2 herë në javë.

*Maska mund te shkaktoje skuqje e cila largohet maksimum pas 2 orësh.
*Mos e aplikoni në lëkurë të irrituar.
*Shmangni ekspozimin në diell pas përdorimit.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Butyrospermum Parkii Butter, Montmorillonite, Vitis
Vinifera Seed Oil, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, Stearic Acid, Glycerin, Oryza Sativa
Powder, Phenoxyethanol, Salix Nigra Bark Extract, Parfum, Colloidal Silver, Xanthan Gum,
Ethylhexylglycerin, Benzyl Salicylate, Citronellol, Limonene, Linalool, CI 77288.

  Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml
  Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml
  Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml
  Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml
  Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml
  Synergy Therm Purifying Face Mask 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery