Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Synergy Therm Radiance Serum 30 ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë

Një serum ndriçues dhe antioksidant me vitaminë C, Serum Radiance kombinon efektivitetin e  Vitaminës C 10% , Liposomale dhe Heksapeptide për t'i dhënë lëkurës një shkëlqim të shëndetshëm dhe mbrojtje kundër faktorëve të jashtëm. Formula inovative e vitaminës C liposomale siguron stabilitet të lartë, duke rritur përfitimet antioksiduese dhe shkëlqimin e lëkurës.

Heksapeptidet, nëpërmjet veprimit të tyre selektiv, zbutin linjat e mimikes dhe parandalojnë formimin e tyre

Ideale për lëkurat fillestare me vitaminë C.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% ngjyra artificiale
* 0% vajra minerale
* 0% Parfum

1. Përdorimi

Aplikoni 4-5 pika në lëkurë të pastruar dhe masazhojeni lehtësisht derisa të përthithet, duke shmangur sytë.dhe zonën e buzëve.
Ideale në rutinën e mëngjesit, shoqëruar me kremin mbrojtës me SPF.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Propanediol, Betaine, Propylene Glycol, Phospholipidis,
Phenoxyethanol, Resveratrol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Disodium EDTA, Tocopheryl
Acetate, Leuconostoc/Radish Root Ferment Lysate Filtrate, Ascorbyl Palmitate,
Ethylhexylglycerin, PPG-26-Buteth-26, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol,
Acetyl Hexapeptide-8.

  Synergy Therm Radiance Serum 30 ml
  Synergy Therm Radiance Serum 30 ml
  Synergy Therm Radiance Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery