Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Synergy Therm Revive Serum 30ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Serum anti-rrudhë me 0.05% Retinal, krijuar për të parandaluar dhe zbehur rrudhat ekzistuese dhe të thella.

Retinal është 11 herë më i shpejtë se retinol ne arritjen e rezultateve!

Formula e fuqishme me 0.05% Retinal, përmirëson dukshëm teksturën e lëkurës, rrit elasticitetin dhe redukton njollat kafe. Niacinamidi dhe Vitamina E kanë efekt hidratues dhe antioksidues ndaj faktorëve të jashtëm atmosferik.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave, duke përfshirë sidomos lëkurat me tendencë akneike. 

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra Artificiale
* 0% Vajra Minerale
* 0% Parfum

1. Përdorimi

Aplikoni serumin në mbrëmje, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve. Rekomandohet të përdoret fillimisht 2-3 herë në javë.
Frekuenca e përdorimit mund të rritet gradualisht.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Caprylic/Capric Triglyceride, Polysorbate 80, Glycerin,
Propanediol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Sodium Polyacrylate, Bisabolol, Hydrogenated
Polydecene, Tocopheryl Acetate, Disodium EDTA, Trideceth-6, Phospholipids,
Ethylhexylglycerin, Ascorbic Acid, Retinal.

  Synergy Therm Revive Serum 30ml
  Synergy Therm Revive Serum 30ml
  Synergy Therm Revive Serum 30ml
  Synergy Therm Revive Serum 30ml
  Synergy Therm Revive Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery