Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Synergy Therm Daily Use Sunscreen Spf 50+(50 ml)

Çmimi fillestar
1,280 Lekë
Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi i ulur
1,280 Lekë

 Aplikohet dhe përthithet lehtësisht, riparon barrierën e lëkurës dhe ofron një ndjenjë të menjëhershme rehatie dhe hidratimi, por në të njëjtën kohë nuk e rëndon lëkurën. Duke kombinuar tre përbërës kundër diellit si  oktokrilen, etilheksil metoksicinnamat dhe avobenzonai siguron mbrojtje me spektër të plotë UV dhe një ndjesi shumë të lehtë të lëkurës, dhe formula e kapsuluar siguron mbrojtje të barabartë.

Teksturë e lehtë që përthithet shpejt, ka efekt të lartë hidratues dhe nuk lë shenja të bardha në lëkurë.

Rekomandohet për të gjitha llojet e lëkurave, përfshirë dhe ato më të ndjeshmet.

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra artificiale
* 0% Vajra minerale
* 0% Parfum

1. Përdorimi

Aplikoni në mëngjes një sasi të produktit sa një gisht në fytyrë, qafë dhe dekolte.
Rekomandohet të riaplikohet disa herë gjatë ditës.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Coco-Caprylate/Caprate, Butyl Methoxydibenzoylmethane,
Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Octocrylene, Butylene Glycol, Ammonium
Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Panthenol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil,
Phenoxyethanol, Imperata Cylindrica Root Extract, Tocopherol, Lecithin, Ethylhexylglycerin,
Sodium Hyaluronate, PEG-8, Carbomer, Acetyl Hexapeptide-8, Caprylyl Glycol.

  Synergy Therm Daily Use Sunscreen Spf 50+(50 ml)
  Synergy Therm Daily Use Sunscreen Spf 50+(50 ml)
  Synergy Therm Daily Use Sunscreen Spf 50+(50 ml)

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery