Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Thermal Water Băile Felix

Çmimi fillestar
300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
300 Lekë
Size

Spray me Ujë Termal Baile Felix, me efekt qetësues, anti-inflamator, hidratues dhe zbutës.

Uji termal Băile Felix, vjen nga një burim i pastër dhe i pasur me minerale qetësuese dhe hidratuese, ideal për të gjitha llojet e lëkurave, veçanërisht për lëkurat e ndjeshme, të irrituara, atopike, të djegura nga dielli.
I ardhur direkt nga thellësia e tokës, ky ujë termal ka veti anti-inflamatore dhe tonifikuese, duke përmirësuar barrierën natyrale të lëkurës dhe duke e mbrojtur atë nga faktorët e jashtëm (përfshirë rrezatimin UV).

Përdoret në çdo kohë të ditës dhe ofron një hidratim të menjëhershëm.
Lëkura ndjehet e freskët dhe e qetësuar.

1. Përdorimi

Aplikojeni sa herë që është e nevojshme.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Nitrogen.

  Synergy Therm Thermal Water Băile Felix
  Synergy Therm Thermal Water Băile Felix
  Synergy Therm Thermal Water Băile Felix
  Synergy Therm Thermal Water Băile Felix
  Synergy Therm Thermal Water Băile Felix

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery