Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Synergy Therm Radical Skin Reform Serum 25 ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Serumi Radical Skin Reform përmban 3 përbërës efektiv si: Niacinamidi, Retinoli dhe Acidi Hialuronik të cilët:
- balancojnë prodhimin e yndyrës
- minimizojnë pamjen e poreve të zgjeruara
- reduktojnë imperfeksionet në lëkurë
- parandalojnë shfaqjen e rrudhave
- reduktojnë rrudhat e imta ekzistuese
- sigurojnë hidratim të thellë
- kanë efekt të fuqishëm antioksidues

* Produkt i testuar dermatologjikisht
* 0% Parabenë
* 0% Ngjyra artificiale
* 0% Vajra minerale

 

1. Përdorimi

Aplikojeni në lëkurë të pastruar, duke shmangur zonën e syve dhe buzëve, duke e masazhuar lehtësisht derisa të përthithet. Mund të përdoret në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, shoqëruar nga kremi mbrojtës me SPF.

2. Përbërësit

Aqua/Thermal Water, Glycerin, Coco-Caprylate/Caprate, Cocos Nucifera Oil,
Niacinamide, Propanediol, Sodium Hyaluronate, Lauryl Olivate, Phenoxyethanol, Ethylhexyl
Olivate, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Sodium Acrylates Copolymer,
Tocopherol, Parfum, Polyglyceryl-4 Oleate, Macadamia Ternifolia Seed Oil, Retinyl Palmitate,
Hydrolyzed Caesalpinia Spinosa Gum, Ethylhexylglycerin, Caesalpinia Spinosa Gum,
Nymphaea Coerulea Flower Extract, Nelumbo Nucifera Flower Extract, Gardenia Taitensis
Flower Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzyl Benzoate, Linalool

  Synergy Therm Radical Skin Reform Serum 25 ml
  Synergy Therm Radical Skin Reform Serum 25 ml
  Synergy Therm Radical Skin Reform Serum 25 ml
  Synergy Therm Radical Skin Reform Serum 25 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery