Shko te informacioni mbi produktin
1 2

The Kiss Lips Lip Liner 0,3g

Çmimi fillestar
1,100 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,100 Lekë
Color

Lapsi kremoz u jep buzëve tuaja formën perfekte. Nuk përhapet jashtë konturit dhe siguron një efekt afatgjatë në buzë. Formula u jep buzëve një ngjyrë intensive, duke i lënë ato të buta dhe të lëmuara.

2. Përbërësit

ISODODECANE, HYDROGENATED POLYCYCLOPENTADIENE, OZOKERITE, CERESIN, C24-28 ALKYLDIMETHYLSILOXY TRIMETHYLSILOXYSILICATE, POLYETHYLENE, BIS-DIGLYCERYL POLYACYLADIPATE-2, , COPERNICIA CERIFERA CERA, SILICA DIMETHYL SILYLATE, TOCOPHEROL

  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g
  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g
  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g
  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g
  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g
  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g
  The Kiss Lips Lip Liner 0,3g

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery