Shko te informacioni mbi produktin
1 3

The Ordinary Mandelic Acid 10% 30ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Nëse e doni te exfolioni lekurën tuaj me acide alfa hydroxyl, por keni lëkurë të ndjeshme dhe delikate, kjo është formula ideale per te cilen kishit pritur deri tani. Përbërësit si acidi Glycolic ofrojnë exfolim të jashtëzakonshm, duke shpërbërë lidhjen që mban qelizat e vdekura perfundimisht dhe duke lene pas

një lëkurë te paster, te re si një bebe, por kjo mund të shkaktojë acarim nëse keni lekurë delikate prandaj për të marrë rezultatin e sipërm edhe pse lekura juaj është e ndjeshme ju prezantojm kete produkt. Ky acid depërton në lëkurë më ngadalë, duke e bërë atë më të butë dhe më të përshtatshëm për cdo lëkurë.

Trajton aknet dhe njollat pas akne.

1. Përdorimi

Këshillohet të aplikohet 2 herë në javë , vetëm në darkë. Mos e shplani. Shmangni zonën rreth syve. Gjatë gjithë ditës aplikoni mbrojtës dielli

2. Përbërësit

Propanediol, Aqua (Water), Mandelic Acid, Glycerin, Dimethyl Isosorbide, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Tasmannia Lanceolata Fruit/Leaf Extract, Pentylene Glycol, Polysorbate 20, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol.

  The Ordinary Mandelic Acid 10% 30ml
  The Ordinary Mandelic Acid 10% 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery