Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The Ordinary Multi-Peptide Lash & Brow Serum 5ml

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
Serumi i qerpikëve dhe vetullave me peptide është një formulë e lehtë, jo e yndyrshme e krijuar për të forcuar dhe stimuluar qimet te qerpikët dhe vetullat  për tu dukur më të trashë, më të plotë dhe me pamje më të shëndetshme. Duke përdorur 11 përbërës aktivë, duke përfshirë katër komplekse peptide dhe një sërë ekstraktesh natyrale, ky serum dy herë në ditë punon për të ndihmuar në ushqimin dhe mbrojtjen e qerpikëve dhe vetullave tuaja, ndërsa përmirëson pamjen e densitetit dhe pamjen e përgjithshme në vetëm katër javë*.
1. Përdorimi

Aplikoni një shtresë të hollë përgjatë vijës së qerpikëve dhe vetullave në mëngjes dhe në mbrëmje. Mos e shplani

2. Përbërësit

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, Myristoyl Pentapeptide-17, Biotinoyl Tripeptide-1, Oligopeptide-2, Acetyl Tetrapeptide-3, Caffeine, Panthenol, Arginine, Glycine, Glycoproteins, Larix Europaea Wood Extract, Trifolium Pratense Flower Extract, Camellia Sinensis Leaf Extract, Dextran, Maltodextrin, Zinc Chloride, Hydroxyethylcellulose, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Polysorbate 20, Sodium Metabisulfite, Caprylyl Glycol, 1,2-Hexanediol, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

  The Ordinary Multi-Peptide Lash & Brow Serum 5ml
  The Ordinary Multi-Peptide Lash & Brow Serum 5ml
  The Ordinary Multi-Peptide Lash & Brow Serum 5ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery