Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The Ordinary Salicylic Acid 2 % Solution 30 ml

Çmimi fillestar
1,500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,500 Lekë
 Solucioni i Acidit Salicilik 2% të Ordinary është  shpëtimtari  për pastrimin e lëkurës. Punon butësisht  në mënyrë efektive mbi lëkurën tuaj për problematika si  teksturë e pabarabartë, pore të zmadhuara, akne, lëkurë e yndyrshme dhe qelizat e  vdekura të lëkurës që grumbullohen në poret tuaja. 

 

 

 

 

1. Përdorimi

Aplikojeni një herë në ditë në mbrëmje. Aplikoni një pikë të vogël në zonën problematike ose aplikoni një sasi të vogël në fytyrë për përdorim të përgjithshëm.

Mos e përdorni në lëkurë të ndjeshme ose të dëmtuar. Shmangni konturin e syve dhe kontaktin me sytë.

2. Përbërësit

Aqua (Water), Saccharide Isomerate, Cocamidopropyl Dimethylamine, Salicylic Acid, Hydroxyethylcellulose, Polysorbate 20, Citric Acid, Sodium Citrate, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

  The Ordinary Salicylic Acid 2 % Solution 30 ml
  The Ordinary Salicylic Acid 2 % Solution 30 ml
  The Ordinary Salicylic Acid 2 % Solution 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery