Shko te informacioni mbi produktin
1 4

The Ordinary Soothing& Barrier Support Serum 30ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,400 Lekë
Soothing& Barrier Support Serum është një solucion multi aktiv i krijuar për të ndihmuar në riparimin e barrierës së lëkurës, zbutjen e irritimit dhe zvogëlimin e pamjes së skuqjes. Ndihmon në rikuperimin e barrierës së lëkurës brenda dy orëve që nga aplikimi i parë dhe e rrit ndjeshëm hidratimin e lëkurës. Ndërsa forcon barrierën e lëkurës , gjithashtu i jep asaj një pamje më të lëmuar. Eshtë i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, duke përfshirë edhe lëkurën e ndjeshme.
1. Përdorimi

Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

2. Përbërësit

Centella Asiatica Phytotechnologies, Ceramides, Niacinamide, Vitamin B12, Ginger Root Extract, Rapeseed Sterols, Bisabolol, Epigallocatechin gallate

  The Ordinary Soothing& Barrier Support Serum 30ml
  The Ordinary Soothing& Barrier Support Serum 30ml
  The Ordinary Soothing& Barrier Support Serum 30ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery