Shko te informacioni mbi produktin
1 3

The Ordinary The Skin Suport Set 2x30ml

Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi fillestar
2,700 Lekë
Çmimi i ulur
2,200 Lekë
Lëkura e dehidratuar, problematike dhe e acaruar? Jepini lëkurës suaj mbështetjen që dëshiron me Setin "The Skin Suport" 

Me tre lloje të acidit hialuronik (me pesha molekulare të ulëta, të mesme dhe të larta) Acidi Hyaluronic 2% + B5 i Ordinary ofron hidratim të lëkurës . Duke depërtuar në lëkurë për të arritur shtresat e saj më të thella për të ofruar hidratim të qëndrueshëm dhe mbajtje të dukshme të lagështisë në mënyrë që lëkura të duket më e lëmuar, më e butë dhe më e shëndetshme.  Niacinamidi 10% + Zink 1% është i përsosur për të luftuar njollat, poret e zmadhuara dhe tonin e pabarabartë të lëkurës. Një element i domosdoshëm për të luftuar aknet, ky serum i fuqishëm rregullon prodhimin e sebumit për të minimizuar poret dhe reduktuar bakteret që shkaktojnë njolla, duke e mbajtur lëkurën tuaj të pastër . Përmirësues superlativ të lëkurës, lëkura juaj do t'ju falënderojë me këtë dyshe serumesh.
1. Përdorimi

Acidi Hialuronik 2% + B5: Aplikoni disa pika në fytyrë në mëngjes dhe në mbrëmje.

Niacinamide 10% + Zink 1%: Aplikojeni në të gjithë fytyrën në mëngjes dhe në mbrëmje.

2. Përbërësit

Hyaluronic Acid 2% + B5: Aqua (Water), Sodium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Panthenol, Ahnfeltia Concinna Extract, Glycerin, Pentylene Glycol, Propanediol, Polyacrylate Crosspolymer-6, Ppg-26-Buteth-26, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Citric Acid, Ethoxydiglycol, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

Niacinamide 10% + Zinc 1%: Aqua (Water), Niacinamide, Pentylene Glycol, Zinc PCA, Dimethyl Isosorbide, Tamarindus Indica Seed Gum, Xanthan gum, Isoceteth-20, Ethoxydiglycol, Phenoxyethanol, Chlorphenesin.

  The Ordinary The Skin Suport Set 2x30ml
  The Ordinary The Skin Suport Set 2x30ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery