Shko te informacioni mbi produktin
1 4
 • Play video

Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream 50 ml

Çmimi fillestar
1,680 Lekë
Çmimi fillestar
2,100 Lekë
Çmimi i ulur
1,680 Lekë

Cream Krem hidratues me 0.1% Ceramide, 0.1% Centella, 5% Ac. Hialuronik dhe 3% ACE Complex 

Barrier Restoring Hydrating Cream është doza ditore e hidratimit që fytyra juaj ka nevojë. Një krem fytyre ultra hidratues i formuluar me Acid Hyaluronik me fuqi të lartë depërtuese, kompleks antioksidant të vitaminave A, C & E, Ceramide bimore dhe dy përbërës aktivë me prejardhje nga Centella asiatica (Madecassoside dhe T.E.C.A.).

Kombinimi unik i përbërësve hidratues, restaurues dhe anti-plakje e bëjnë Barrier Restoring Hydrating Cream një krem ideal për trajtimin e lëkurës së thatë. Fuqitë e tij të thella hidratuese dhe ushqyese çojnë në përmirësimin e dukshëm të strukturës dhe pamjes së lëkurës kur aplikohet çdo ditë.

Merrni të gjitha përfitimet e nje hidratues duke parandauar gjithashtu rrudhat.

Nëse jeni të prirur për lëkurë të thatë, ky idratuesi është për ju!
Këshillohet për cdo tip lëkure, sidmos për lëkurat e thata
1. Përdorimi

Përdoret në mëngjes dhe mbrëmje. Perdorim i perditshem

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, C10-18 Triglycerides, Coco-Caprylate/Caprate, Coco-Caprylate, Propanediol, Cetyl Alcohol, Oryza Sativa (Rice) Starch, Glyceryl Stearate, Sodium Ascorbyl Phosphate, Retinyl Palmitate, Hyaluronic Acid, Ceramide NG, Madecassoside, Asiaticoside, Madecassic Acid, Asiatic Acid, Mannitol, Xanthan Gum, PEG-75 Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Phosphatidylcholine, Ceteth-20, Cholesterol, Steareth-20, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Pentylene Glycol, Decyl Glucoside, Tocopheryl Acetate, Sodium Chloride, Tocopherol, Caprylyl Glycol, Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

  Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream 50 ml
  Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream 50 ml
  Transparent Lab Barrier Restoring Hydrating Cream 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery