Shko te informacioni mbi produktin
1 5
 • Play video

Transparent Lab Eye Repair Complex 15ml

Çmimi fillestar
1,520 Lekë
Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi i ulur
1,520 Lekë

Serum Trajtim anti-rrudhë dhe anti-rrathë te zinj për zonën poshtë syve me 0.1% Retinol, 3% Vit C, 5% Niacinamide 

Serum I fuqishëm trajtues i zonës rreth syve me veti anti-rrudhë, veti hidratuese dhe njëtrajtesuese të ngjyrës poshtë syve (zbehje e rrathëve të zinj). Rivendos nivelet e hidratimit, stimulon sintezën e kolagjenit dhe lufton tonin e pabarabartë të lëkurës për të rikthyer pamje energjike dhe efekt mbushës në lëkurën më të hollë dhe më delikate të fytyrës, zonën e konturit të syve.

Perberesit kryesore:

5% Niacinamide
3% Vitamin C (e inkapsuluar)
3% RevitalEyes®
0,1% Retinol

1. Përdorimi

Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Betaine, Retinol, Ascorbyl Glucoside, Lactobacillus Ferment Lysate, Camellia Sinensis Leaf Extract, Punica Granatum Extract, Ruscus Aculeatus Root Extract, Citrus Limon (Lemon) Peel Extract, Solidago Virgaurea (Goldenrod) Extract, Caffeine, Mannitol, Cholesterol,Tocopherol, Ethylhexylglycerin, Phosphatidylcholine, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Decyl Glucoside, Sodium Phytate, Xanthan Gum, Lecithin, Sodium Acrylates Crosspolymer-2, Sodium Acrylates Copolymer, BHA, BHT, Triethanolamine, Sodium Chloride, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate

  Transparent Lab Eye Repair Complex 15ml
  Transparent Lab Eye Repair Complex 15ml
  Transparent Lab Eye Repair Complex 15ml
  Transparent Lab Eye Repair Complex 15ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery