Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Transparent Lab Hydrating Lip-plumping Treatme 15 ml

Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,600 Lekë

Volumizues dhe hidratues buzesh me teknologji HydroPlump 

Bëhuni gati për buzë të plota në çast me Volume Hydro Plump Lip Augmentation. Zbutësi ynë ikonik i buzëve i riformuluar, tani me një teksturë të re me shkëlqim të pa rezistueshëm. Me vetëm një aplikim, volumizoni, mbushni dhe ridefinoni buzët tuaja.

Një formulë unike që kombinon magjinë e 3 përbërësve aktivë të fuqishëm. Instaplump™, Volulip™ dhe Acidi Hialuronik. Këta përbërës punojnë në sinergji për të rritur dukshëm vëllimin e buzëve tuaja menjëherë, duke i mbajtur ato të buta dhe të hidratuara.

Por kjo nuk është e gjitha. Volume shkon përtej një efekti të thjeshtë të përkohshëm të vëllimit. Me përdorim të rregullt, ju do të merrni një rezultat afatgjatë me të cilin do të vini re se si buzët tuaja fitojnë një vëllim më të përcaktuar dhe natyral.

Falë teksturës së tij të re të përmirësuar në formatin e shkëlqimit, ai arrin një finish të butë, me shkëlqim dhe jo ngjitës, duke theksuar ngjyrën natyrale të buzëve tuaja.

Efekt i menjëhershëm voluminues
Me Instaplump™, një përzierje inovative e përbërësve, duke përfshirë ekstraktin e piperit për të stimuluar dhe zbutur menjëherë buzët
Me Acid Hyaluronic dhe Volulip™ për të përmirësuar hidratimin, butësinë dhe strukturën e buzëve me një efekt të dukshëm në formën e tyre.
Përdoreni atë vetëm, si një trajtim voluminoz, ose sipër buzëkuqit tuaj të preferuar, për vëllim shtesë dhe një përfundim me shkëlqim.
Teksturë e lehtë jo ngjitëse me efekt shkëlqimi

Përbërësit kryesor:

20% Instaplump
1% Volulip
1% HA

1. Përdorimi

Aplikojeni në buzë çdo ditë për të përmirësuar volumin, konturin dhe tonin. Aplikojeni deri në perimetrin e buzëve pa e tejkaluar atë.

Këshillë e ekspertëve: Kur përdorni Volume për të rritur menjëherë dhe në mënyrë efektive madhësinë e buzëve tuaja, mund të përjetoni një ndjesi të lehtë thumbimi që do të zhduket pas disa minutash, duke lënë një rritje të volumit që mund të zgjasë deri në 4 orë.

2. Përbërësit

Hydrogenated Polyisobutene, Neopentyl Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Dextrin Palmitate, C12-15 Alkyl Benzoate, Dipropylene Glycol Dibenzoate, Sodium Hyaluronate, Vanillyl Butyl Ether, Methyl Nicotinate, Capsicum Frutescens Fruit Extract, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil, Portulaca Pilosa Extract, Palmitoyl Tripeptide-38 , Glycine Soja (Soybean) Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol, Cetearyl Ethylhexanoate, Sorbitan Isostearate , Aqua (Water) , Propylene Glycol, Decylene Glycol, Sucrose Cocoate, PPG-15 Stearyl Ether Benzoate, PEG-8 Caprylic/Capric Glycerides, Octyldodeceth-25, Phenoxyethanol

  Transparent Lab Hydrating Lip-plumping Treatme 15 ml
  Transparent Lab Hydrating Lip-plumping Treatme 15 ml
  Transparent Lab Hydrating Lip-plumping Treatme 15 ml
  Transparent Lab Hydrating Lip-plumping Treatme 15 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery