Shko te informacioni mbi produktin
1 5
 • Play video

Transparent Lab Overnight Soft + Smooth Lip Treatment 15 ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Maskë rigjeneruese për buzët me 3% Ac. Hialuronik + 0.5% Ceramide (gjatë natës)

Maskë riparuese dhe hidratuese e cila vepron gjatë natës për buzë sa më të buta. Hidraton dhe rikthen pamjen e tyre origjinale gjatë natës, falë kombinimit ekskluziv të kompleksit prej 6 ceramidesh me bazë bimore dhe acidit hialuronik, i cili depërton thellë në lëkurë. Kombinimi ideal për buzë perfekte.

Aplikoni një sasi të konsiderueshme produkti mbi buzë. Përdoreni para gjumit dhe lëreni gjatë natës. Fshijeni butësisht ose pastroheni në mëngjes.


1. Përdorimi

Në rutinën e mbrëmjes. Përdorim i përditshëm

2. Përbërësit

Aqua (Water), Bis-Behenyl/Isostearyl/Phytosteryl Dimer Dilinoleyl Dimer Dilinoleate, Crambe Abyssinica Seed Oil Phytosterol Esters, Stearyl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Glycerin, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Cetearyl Alcohol, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Rhus Verniciflua Peel Wax, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Ceramide NG, Hyaluronic Acid, Salicylic Acid, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Phosphatidylcholine, Mannitol, Cholesterol, Xanthan Gum, Sodium Chloride, Decyl Glucoside, Ceteth-20, Steareth-20, PEG-75 Stearate, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid, Benzyl Alcohol

  Transparent Lab Overnight Soft + Smooth Lip Treatment 15 ml
  Transparent Lab Overnight Soft + Smooth Lip Treatment 15 ml
  Transparent Lab Overnight Soft + Smooth Lip Treatment 15 ml
  Transparent Lab Overnight Soft + Smooth Lip Treatment 15 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery