Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Transparent Lab PHA Soft Peeling Cleanser 150 ml

Çmimi fillestar
1,280 Lekë
Çmimi fillestar
1,600 Lekë
Çmimi i ulur
1,280 Lekë

Lares me PHA+BHA (5% Gluconolactone + 1% Ac. Salicilik) 

Një pastrues eksfoliues për të gjitha llojet e lëkurës? Po, ekziston! PHA Soft Peeling Cleanser është pastrues ideal për të pastruar dhe eksfoluar butësisht të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato më të ndjeshmet, pa tharë apo ndryshuar ekuilibrin natyral të lëkurës.

Përbërësit kryesorë të tij përfshijnë 5% Gluconolactone, një acid polihidroksi (PHA) që eksfolon butësisht lëkurën dhe largon papastërtitë duke ofruar përfitime kundër plakjes pa shkaktuar thatësi ose rrëshqitje të lëkurës. Formula e tij përmban gjithashtu 1% Acid Salicilik për të trajtuar dhe parandaluar shpërthimet e akneve.

Perberesit kryesore:

5% Glycerin
2% Salicylic Acid
1% Amino Acid Complex

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, Gluconolactone, Cocamidopropyl Dimethylamine, PEG-6 Caprylic/Capric Glycerides, Salicylic Acid, Sodium Lauroyl Methyl Isethionate, Sphingomonas Ferment Extract, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Glutamate, Potassium Cocoyl Rice Amino Acids, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Carbomer, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  Transparent Lab PHA Soft Peeling Cleanser 150 ml
  Transparent Lab PHA Soft Peeling Cleanser 150 ml
  Transparent Lab PHA Soft Peeling Cleanser 150 ml
  Transparent Lab PHA Soft Peeling Cleanser 150 ml
  Transparent Lab PHA Soft Peeling Cleanser 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery