Shko te informacioni mbi produktin
1 7
 • Play video
 • Play video

Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml

Çmimi fillestar
1,900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,900 Lekë

Trajtimi i eritemës (skuqjeve) post-inflamatore me acid 5% Ac. Glikolik, 5% Niacinamide dhe 2% Ac. Salicilik.

A e dini se jo të gjitha njollat në lëkurë shfaqen për të njëjtën arsye? Kjo është arsyeja pse është thelbësore të identifikohet saktë lloji i njollës që duhet trajtuar. Ne në Transparent Lab jemi të parët që segmentojmë gamën e produkteve për korrigjimin e pikave dhe fokusojmë në gamën e tyre të veprimit.
PIE Acne Red Spot Fading Treatment është trajtimi ideal për zbehjen e njollave të kuqe të akneve që shkaktojnë një ton të pabarabartë të lëkurës dhe shfaqen pas acarimit të lëkurës dhe akneve inflamatore.

Lloji i lëkurës: Për të gjitha llojet e lëkurës, përvec atyre sensitive

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Glycolic Acid* (*0.15% Pure Glycolic Acid)
5% Niacinamide
2% Encapsulated Salicylic Acid* (*0.04% Pure Salicylic Acid)
1% Ectoine
0,3% Luminia Granatum

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Niacinamide, Propanediol, Sodium Acrylates Copolymer, Ectoin, Betaine, Salicylic Acid, Glycolic Acid, Ceramide NP, Punica Granatum Seed Cell Culture Lysate, Sodium Phytate, Lecithin, Mannitol, Maltodextrin, Phosphatidylcholine, Cholesterol, Decyl Glucoside, Sorbic Acid, Hydrogenated Phosphatydilcholine, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Xanthan Gum, Sodium Chloride Benzyl Alcohol

  Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml
  Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml
  Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml
  Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml
  Transparent Lab PIE Acne Red Spot Fading Treatment 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery