Shko te informacioni mbi produktin
1 6
 • Play video

Transparent Lab Pure Glycerin Face Serum 50 ml

Çmimi fillestar
1,360 Lekë
Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi i ulur
1,360 Lekë

Serum hidratues me 15% Glicerine + 5% Aminoacide

Serum hidratues ideal për lëkurë të thatë dhe të dehidratuar. Formuluar me 15% glicerinë për të hidratuar dhe ushqyer thellësisht lëkurën tuaj, duke siguruar nivelin e mbrojtjes dhe butësisë që i nevojitet. 

Vetitë e fuqishme hidratuese të glicerinës parandalojnë humbjen transepidermale të ujit nga lëkura për të ndihmuar në ruajtjen e niveleve të nevojshme të hidratimit. E shoqëruar me kompleksin e aminoacideve, stimulon prodhimin e kolagjenit dhe zbut shfaqjen e rrudhave dhe linjave të holla.

Mbani lëkurën tuaj të hidratuar, elastike dhe të fortë.
1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes. Perdorim i perditshem

2. Përbërësit

Aqua (Water), Glycerin, Propanediol, Dimethicone, Betaine, Proline, Threonine, Glycine, Arginine, Serine, Alanine, Lysine HCL, PCA, Sodium PCA, Glutamic Acid, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Sodium Lactate, Sodium Phytate, Carbomer, Hydrogenated Polydecene, Trideceth-6, Sodium Polyacrylate, Tocopherol, Triethanolamine, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol

  Transparent Lab Pure Glycerin Face Serum 50 ml
  Transparent Lab Pure Glycerin Face Serum 50 ml
  Transparent Lab Pure Glycerin Face Serum 50 ml
  Transparent Lab Pure Glycerin Face Serum 50 ml
  Transparent Lab Pure Glycerin Face Serum 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery