Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Transparent Lab Super C Serum 30 ml

Çmimi fillestar
1,760 Lekë
Çmimi fillestar
2,200 Lekë
Çmimi i ulur
1,760 Lekë

Vitamine C + 5% Acid Hialuronik per linjat e holla dhe lekure me te forte 

Përqendrimi më i lartë i përbërësve kundër plakjes me sistemin më të mirë të shpërndarjes në lëkurën tuaj për të siguruar efikasitet maksimal. Ky është serumi ynë super anti-plakje, një koktej i fuqishëm, i cili ndihmon në parandalimin dhe korrigjimin e shenjave kryesore të plakjes, i bazuar në Acidin Hyaluronik, Vitaminë C dhe Acid Ellagic, i cili depërton thellë në lëkurë. Përfitoni një lëkurë me më shumë elasticitet, shkëlqim, uniformitet dhe qëndrueshmëri, vetëm me një produkt të vetëm. Bëjeni lëkurën dukshëm më të re dhe më të rivitalizuar.

Perberesit kryesore:

5% Encapsulated Hyaluronic Acid* (*0.1% Pure Hyaluronic Acid)
5% Encapsulated Vitamin C* (*0.15% Pure Vitamin C)
3% Encapsulated Ellagic Acid* (*0,1% Pure Ellagic Acid)

1. Përdorimi

Këshillohet të përdoret në rutinën e mëngjesit dhe të mbrëmjes

2. Përbërësit

Aqua (Water), Propanediol, Glycerin, Ascorbyl Glucoside, Hyaluronic Acid, Ellagic Acid, Sodium Hyaluronate, Mannitol, Phosphatidylcholine, Cholesterol, Dehydroxanthan Gum, Hydrogenated Phosphatidylcholine, Decyl Glucoside, Xanthan Gum, Sodium Phytate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Tocopherol

  Transparent Lab Super C Serum 30 ml
  Transparent Lab Super C Serum 30 ml
  Transparent Lab Super C Serum 30 ml
  Transparent Lab Super C Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery