Shko te informacioni mbi produktin
1 2

Trinova Eyebrow Pencil

Çmimi fillestar
500 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
500 Lekë
Color

Laps për vetulla të plota, të përcaktuara në mënyrë perfekte, të lyera bukur. Maja e imët dhe me saktësi të lartë rikrijon linja të holla si fije natyrale. Formula vegane përmban vaj kokosi për të forcuar dhe hidratuar vetullat, plus një përzierje dylli dhe vajrash minerale.

– microBrow ka një konsistencë të butë, kremoze, e cila e bën të lehtë për t’u përdorur.

– Rezistent ndaj ujit.

– Rezultat krejtësisht natyral.

  Trinova Eyebrow Pencil
  Trinova Eyebrow Pencil
  Trinova Eyebrow Pencil

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery