Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml

Çmimi fillestar
1,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,200 Lekë

Xhel stilues për vetullat që jo vetëm mban te stiluar vetullen por edhe e ushqen atë.

Përmban:

Vaj ricini i hidrolizuar i cili njihet për efektet qe ka ne forcimin e rrenjes se qimes dhe stimulimin e daljes se qimeve te reja.

Tokoferol  Emri shkencor i Vitaminës E, siguron hidratim dhe ndalon tharjen.

Kolagjen

Keratinë e pastër e hidrolizuar Forcon rrënjët e qimes dhe rikthen keratinën e humbur.

Vaj kokosi  Hidraton, stimulon rrenjen e qimes dhe ushqen .

1. Përdorimi

Aplikoni me furcë në vetullën e pastër.
Këshillohet të aplikohet para se të apikoni fondatinën

2. Përbërësit

Aqua, Ceteareth-25, Peg-40 Hydrolyzed Castor Oil, Tocopherol, Caprylyl Glycol , Phenoxyethanol

  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml
  Trinova Eyebrow Shaper Gel 50 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery