Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Trinova Eyebrow Shaper 50 ml + Trinova Eyebrow Pencil

Çmimi fillestar
1,700 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,700 Lekë
Color

Xhel stilues për vetullat që jo vetëm mban te stiluar vetullen por edhe e ushqen atë.

Përmban:

Vaj ricini i hidrolizuar i cili njihet për efektet qe ka ne forcimin e rrenjes se qimes dhe stimulimin e daljes se qimeve te reja.

Tokoferol  Emri shkencor i Vitaminës E, siguron hidratim dhe ndalon tharjen.

Kolagjen

Keratinë e pastër e hidrolizuar Forcon rrënjët e qimes dhe rikthen keratinën e humbur.

Vaj kokosi  Hidraton, stimulon rrenjen e qimes dhe ushqen .

 

Laps për vetulla të plota, të përcaktuara në mënyrë perfekte, të lyera bukur. Maja e imët dhe me saktësi të lartë rikrijon linja të holla si fije natyrale. Formula vegane përmban vaj kokosi për të forcuar dhe hidratuar vetullat, plus një përzierje dylli dhe vajrash minerale.

– microBrow ka një konsistencë të butë, kremoze, e cila e bën të lehtë për t’u përdorur.

– Rezistent ndaj ujit.

– Rezultat krejtësisht natyral.

  Trinova Eyebrow Shaper 50 ml + Trinova Eyebrow Pencil

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery