Shko te informacioni mbi produktin
1 1

Trinova Hair Mask 300gr

Çmimi fillestar
1,000 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,000 Lekë
Maskë flokësh ,i formuluar me 9 vajra të ndryshëm natyralë :vaj avokado, vaj jojoba, vaj rrushi,gjalpë bajameje të ëmbël, gjalpë mangoje, gjalpë kakao, vaj kokosi, vaj kastori dhe gjalp shea. Ky kompleks prej 9 vajrash punon për të ushqyer thellësisht dhe forcuar flokun tuaj,mbron dhe parandalon krijimin e majave dyshe ,parandalon rënien e flokëve, acarimin e lëkurës dhe zbokthin.
Falë strukturës së tij ultravjollcë, ndihmon në mbrojtjen e flokëve tuaj nga efektet negative të diellit dhe ndihmon që flokët tuaj të jenë më të gjallë, më të plotë dhe më të fortë.

1. Përdorimi

Masazhojeni në gjatësi dhe majat e flokëve të lagur ose të thatë.

2. Përbërësit

Gjalpë Shea, vaj avokado, vaj jojoba, vaj rrushi,
Vaj bajame të ëmbël, gjalpë mango, vaj kakao, vaj kokosi, vaj kastor.

  Trinova Hair Mask 300gr

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery