Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Revlon UNIQONE™ Hair Treatment 150ml

Çmimi fillestar
1,800 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,800 Lekë
Style

10 benefite të vërteta që i duhen flokëve në një produkt të vetëm. Trajtuesi i flokëve me shumë përfitime që ka revolucionarizuar tregun e salloneve në mbarë botën duke ofruar 10 benefite në një produkt spektakolar i cili kujdeset dhe trajton flokët.Trajtimi i flokëve me UniqOne ben mrekulli kudo dhe në çdo kohë, në flokë të lagur ose të thatë.

Për kë përdoret?Për të gjitha llojet e flokëve. Trajtimi i flokëve me UniqOne™ u mundëson klientëve në mbarë botën të arrijnë rezultate profesionale sa hap e mbyll sytë.

1.Shton trashesi dhe volum
2.Ushqen floket
3.Shton shkelqim
4.Nuk i rendon floket5. Rigjeneron floket
6.Butesi & Lemueshmeri
7.Baze stiluese
8.Shkriftim floku
9.Lehtesim krehje
10.Anti- frizz

1. Përdorimi

Në flokë të lagur

1. Spërkateni nga një distancë prej rreth 20 cm nga flokët duke e masazhuar në gjatësinë e flokut produktin.
2. Më pas thani flokët si zakonisht

Në flokë të thatë

1. Spërkateni produktin në pëllëmbën e dorës.
2. Aplikojeni në gjatësisinë dhe majat e flokëve.

2. Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, CETEARYL ALCOHOL, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, CYCLOPENTASILOXANE, DISODIUM EDTA, ISOPROPYL ALCOHOL, PANTHENOL, PROPYLENE GLYCOL, QUATERNIUM-80, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, PARFUM (FRAGRANCE), ALPHA-ISOMETHYL IONONE, BENZYL SALICYLATE, CITRAL, CITRONELLOL, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, ETHYLPARABEN, METHYLPARABEN, PHENOXYETHANOL. B01856.

  Revlon UNIQONE™ Hair Treatment 150ml
  Revlon UNIQONE™ Hair Treatment 150ml
  Revlon UNIQONE™ Hair Treatment 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery