Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Balance Mattifying Cream 50ml

Çmimi fillestar
3,190 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,190 Lekë

Formulë hidratuese jo e yndyrshme e cila ruan dhe mbron nivelet e hidratimit në lëkurë, duke rregulluar sebumin dhe duke minimizuar poret e zmadhuara për fytyrat mikse, të yndyrshme ose me tendencë akneike.

Rezultat i kombinimit të Kompleksit Balancues Liposonik të yndyrësR, një kompleks aktiv rregullues, me Oligopeptidet dhe Acidin Hialuronik, ofrojnë balancën e nevojshme mes hidratimit dhe sekretimit të yndyrës së shëndetshme. Për më shumë, Zinku ofron mbrojtje me veprimet e tij Anti inflamatore dhe Anti bakteriale ndërkohë që Acidi Glycyrrhetic zbut irritimet në lëkurat me tendencë akneike.

1. Përdorimi

Për përdorim ditor, në mëngjes dhe/ose në darkë, përhap një shtresë të hollë mbi fytyrë, qafë dhe dekolte pas pastrimit. Shmang konturin rreth syve.

2. Përbërësit

Kompleks Balancues Sebumi Liposonik®, nga Wild Yam, Jamball, Zink & Acid Azelaik balancon epidermën dhe ofron balancën e nevojshme midis hidratimit dhe nivelit të shëndetshem të yndyrës.
Acid Glicirrhetic qetëson irritimet
Trimetil Glycine (aminoacid natyral), Acid Hialuronik dhe Vitamin F hidratojnë dhe mbrojnë, duke restauruar barrierën e epidermës.

  Youth Lab Balance Mattifying Cream 50ml
  Youth Lab Balance Mattifying Cream 50ml
  Youth Lab Balance Mattifying Cream 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery