Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Youth Lab Blemish Cleansing Foam 150ml

Çmimi fillestar
2,490 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,490 Lekë

Blemish Cleansing Foam nga Youth Lab është një formulë aktive, jo-irrituese, që i ofron lëkurës pastrim të thellë . Është shumë efektiv për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike dhe lëkurë me njolla.

Për lëkurë të yndyrshme me tendencë akneike.

 Veçori të produktit

 -Heq të gjitha papstërtitë nga lëkura.

 -Kontrollon prodhimin e Sebumit në lëkurë.

 -Redukton aknet dhe njollat nga lëkura.

 -Qetëson acarimin dhe skuqjen e lëkurës.

 -Redukton pamjen e poreve.

 -Testuar dermatologjikisht.

 -Jo komedogjen.

 -Pa paraben dhe pa Gluten.

 -I përshtatshëm edhe për Veganët.

 -Me aromë Portokalli të kuq.

1. Përdorimi

Aplikojeni gjatë kujdesit ditor, në mëngjes dhe në darkë, në fytyrë dhe në qafë. Më pas shpëlajeni me ujë të bollshëm.

2. Përbërësit

Propanediol, Aqua, Rhamnose Gluccoluronic Acid, Undedcylenoyl Glycine, Aqua, Sodium Lauraamphoacetate, Disodium Capryloyl Glutamate, Aqua, Coco-Betaine, Aqua, Disodium Laureth Sulfosuccinate, Aqua Capryloyl/Caproyl Methyl Glucamide, Lauroyl / Myristoyl Metethylhexylglycerinhyl Glucamide, Aqua, Glycerin, Salvia Officinalis Leaf Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Betaine, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Aqua, Arginine, Ci 61570, Parfum

  Youth Lab Blemish Cleansing Foam 150ml
  Youth Lab Blemish Cleansing Foam 150ml
  Youth Lab Blemish Cleansing Foam 150ml
  Youth Lab Blemish Cleansing Foam 150ml
  Youth Lab Blemish Cleansing Foam 150ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery