Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Blemish Dots 32 copë

Çmimi fillestar
490 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
490 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Youth Lab – Blemish Dots

Ngjitëse transparente, që zvogëlojnë aknet dhe pikat e zeza, qetësojnë dhe mbrojnë lëkurën e irrituar edhe poshtë make up-it.

Pakoja përmban 32 ngjitëse me një përdorim, në dy madhësi, që synojnë të zvogëlojnë çdo imperfeksion individualisht, ndërsa veprimi i tyre i përqendruar nuk lejon acarim ose tharje në zonën e aplikuar. Ato janë transparente dhe aplikohen në mënyrë të përkryer në lëkurë, gjë që i bën ato ideale për tu aplikuar poshtë make up-it ë gjatë ditës dhe / ose natës, për trajtim dhe mbrojtje.

 • Testuar dermatologjikisht
 • Pa paraben, pa alkool
1. Përdorimi

Vendoseni në lëkurë të pastër dhe të thatë. Përqendrohuni tek zona e lokalizuar me akne dhe shtypni lehtë. Lëreni ngjitësen për të paktën 8 orë. Pastroni zonën dhe përsëriteni nëse është e nevojshme, duke përdorur një ngjitëse të re.

2. Përbërësit

Acrylates Copolymer, Butylene Glycol, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Leaf Water, Salicylic Acid, 1,2-Hexanediol, Phellodendron Amurense Bark Extract, Coptis Chinensis Root Extract, Scutellaria Baicalensis Root Extract, Sciadopitys Verticillata Root Extract, Canavalia Gladiata Fruit Extract, Chamaecyparis Obtusa Leaf Extract, Glycerin, Kochia Scoparia Fruit Extract

  Youth Lab Blemish Dots 32 copë
  Youth Lab Blemish Dots 32 copë
  Youth Lab Blemish Dots 32 copë
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery