Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Brightening Vit C Hydra Gel Eye Patches 60 copë

Çmimi fillestar
5,200 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,200 Lekë

Patches të formuluara posaçërisht për të ndriçuar zonën tuaj nën sy, duke synuar reduktimin e shenjave të plakjes, si: rrathët e errët, rrudhat, linjat e holla dhe ndihmojnë në reduktimin e fryrjes tek sytë.

Ky hidroxhel funksionon në vetëm 20 minuta për të rivendosur një pamje më të shndritshme,  të lëmuar dhe rinore te syve të lodhur dhe të paprekur për një pamje të ndritshme, që në herën e parë!

Brightening Vit-C Hydra Gel Eye Patches janë në dispozicion në një kavanoz ekonomik, i cili përmban 30 palë copëza dhe një shpatull.

 • I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe ato të ndjeshme.
 • I testuar dermatologjikisht – pa paraben dhe gluten.
 • I përshtatshëm për veganët.
 • Rrathë të errët
 • Fryrje dhe ënjtje
 • Toni i pabarabartë i lëkurës
 • Rrudhat
 • Humbja e elasticitetit
1. Përdorimi

Përdorni shpatullën e përfshirë për të vendosur butësisht një copë toke. Aplikojeni në lëkurë të pastër në zonën poshtë secilit sy. Lëreni për 20-30 minuta. Hiqni njollat dhe prekni butësisht produktin e tepërt me gishta derisa të përthithet plotësisht.

Aplikojeni çdo ditë si trajtim mujor ose sa herë të jetë e nevojshme. Çdo patch është vetëm për një përdorim.

2. Përbërësit

Water, Glycerin, Butylene Glycol, Citrus Limon (Lemon) Fruit Extract, Caffeine, Sodium Hyaluronate, Citrus Unshiu Peel Extract, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract (5ppm), Citrus Aurantifolia (Lime) Fruit Extract, Mentha Rotundifolia Leaf Extract, Pyrus Malus (Apple) Fruit Extract, Arbutin, Niacinamide (1.75ppm), Calcium Pantothenate (0.75ppm), Sodium Ascorbyl Phosphate (0.35ppm), Tocopheryl Acetate (0.175ppm), Pyridoxine Hci (0.175ppm), Maltodextrin, Sodium Starch Octenylsuccinate, Silica, Ascorbic Acid (0.5ppm), Ceratonia Siliqua (Carob) Gum, Sucrose, Polyglyceryl-10 Laurate, Pentylene Glycol, Pinus Sylvestris Leaf Extract, Illicium Verum (Anise) Fruit Extract, Xanthan Gum, Allantoin, Gellan Gum, Ethyl Hexanediol, 1,2-Hexanediol, Propanediol, Cellulose Gum, Carrageenan, Potassium Chloride, Hydroxyacetophenone, Hexylene Glycol, Caprylyl Glycol, Chlorphenesin, Sodium Polyacrylate, Dipotassium Glycyrrhizate, Calcium Lactate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Ci 77492, Ci 77491

  Youth Lab Brightening Vit C Hydra Gel Eye Patches 60 copë
  Youth Lab Brightening Vit C Hydra Gel Eye Patches 60 copë
  Youth Lab Brightening Vit C Hydra Gel Eye Patches 60 copë

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery