Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Youth Lab Brightening Vit C Serum 30ml

Çmimi fillestar
4,980 Lekë
Çmimi fillestar
5,850 Lekë
Çmimi i ulur
4,980 Lekë

Serum antioksidant me përmbajtje të lartë Acid L-Askorbik të Stabilizuar (Vitaminë C 15%), që riparon dëmtimin oksidativ të qelizave. Nxit prodhimin e kolagjenit dhe acidit hialuronik dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës. Kjo formulë e avancuar është e fokusuar në veprimin kundër rrudhave ndërsa hidraton dhe mbron nga drita blu e pajisjeve elektronike.

 • Ideale për ata që synojnë të minimizojnë njollat ​​dhe njollat ​​e plakjes.
 • Falë strukturës së tij jo-yndyrore, absorbohet shpejt.
 • Testuar dermatologjikisht
 • Jo komedogjene
 • Pa parabene, gluten, silikone dhe parfume
1. Përdorimi

Aplikoni 4 pika çdo ditë, në lëkurë të pastër dhe të thatë dhe masazhoni butësisht në fytyrë, qafë dhe dekolte. Fillimisht përdoreni 3 herë në javë. Rritni përdorimin gradualisht deri në dy herë në ditë-në mëngjes dhe në mbrëmje. Shmangni kontaktin me diellin dhe përdorni patjetër krem me faktor mbrojtës (shiko Youth Lab – City Guard Anti Pollution SPF 50)

Për një efekt më të plotë rekomandohet të përdoret në kombinim me Youth Lab Brightening Vit-C Gel Cream

2. Përbërësit

Butylene Glycol, 3-o-Εthyl Ascorbic Acid, Propanediol, Pentylene Glycol, Caprylic / Capric Triglycerides, Panthenol, Τetrahydroferuloylmethane, Tocopherol, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Algae Extract, Citrus Grandis (Grapefruit) Peel Oil, Limonene, Citral

  Youth Lab Brightening Vit C Serum 30ml
  Youth Lab Brightening Vit C Serum 30ml
  Youth Lab Brightening Vit C Serum 30ml
  Youth Lab Brightening Vit C Serum 30ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery