Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Candy Scrub & Mask 50ml

Çmimi fillestar
2,050 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,050 Lekë

Peeling i fuqishëm që lehtëson poret e bllokuara pa irrituar, ndërkohë që gjallëron lëkurën pa i hequr hidratimin natyror.

Eksfoliant i fortë, por dhe i butë me lëkuren i cili gjithashtu funksionon si maskë, nëse aplikohet për më gjatë,duke hequr në mënyrë efektive ndotësit dhe duke çliruar poret e bllokuara të lëkurës. Veprimi i tij intensiv, pastrues e lë lëkurën të butë duke hequr plotësisht qelizat e vdekura dhe lëkurën e ngurtësuar, pa ndryshuar dhe prishur filmin natyror hidrolipidik të lëkurës.Shijoni një lëkurë të lëmuar, rrezatuese dhe të freskët, pa njolla të zeza dhe me pore më pak të dukshme.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, madje edhe lëkurat e ndjeshme / të thata, pasi nuk shkakton acarim.

1. Përdorimi

Vendoseni në lëkurë të lagur me lëvizje të buta masazhi, duke shmangur zonën e syve. Për rezultate më të mira, lëreni të veprojë për 5 minuta. Hiqeni me ujë të vakët.

Përdoreni atë 1-2 herë në javë .

2. Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Pcm and Nitro Musk Compounds Free

Aqua, Montmorillonite, Cetyl Alcohol, Cellulose, Perlite, Sucrose Distearate, C13-15 Alkane, Glycerin, Xanthan Gum, Sucrose Stearate, Butylene Glycol, Fomes Officinalis (Mushroom) Extract, Sodium Hyaluronate, Salicylic Acid, Coco Betaine, Titanium Dioxide, Sclerotium Gum, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Lactic Acid, Sodium Polyacrylate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Ci 17200, Benzophenone-3, Parfum

  Youth Lab Candy Scrub & Mask 50ml
  Youth Lab Candy Scrub & Mask 50ml
  Youth Lab Candy Scrub & Mask 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery