Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab CC Complete Cream Spf 30 Oily Skin 50ml

Çmimi fillestar
3,890 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,890 Lekë

Krem korigjues me ngjyrë që hidraton, thith yndyrën dhe mbron nga rrezet UV.

Teknologjia e re CC Complete Cream SPF 30 Oily Skin është një krem ​​me shumë funksione, i cili siguron një mbulim të njëtrajtshëm, rregullon yndyrën e lëkures duke siguruar përfundimin e dëshiruar mat. Një përbërje e përmirësuar që përmban Unilucent, një ekstrakt bimor, i cili rikthen shkëlqimin e lëkurës, Vitaminën PP për hidratimin dhe rregullimin e niveleve të melaninës dhe mbrojtje të lartë nga rrezet UV dhe radikalet e lira. Një formulë jo e yndyrshme, me aromë të lehtë, e përshtatshme për lëkurat e yndryshme.

 • Testuar dermatologjikisht.
 • Pa paraben
 • Pa gluten
 • Jo-komedogjene
1. Përdorimi

Çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në darkë pas pastrimit të lëkurës, vendosni një shtresë të hollë në fytyrë, qafë dhe dekolte. Mund të përdoret si bazë për makjazhin.

2. Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, Nitro Musk Free

Acetyl Rheum Rhapanticum Root Extract, Allantoin, Alumina, Bentonite, Benzoic Acid, Betaine, BHT, Butylene Glycol, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Dehydroacetic Acid, Dimethicone, Dimethicone / Divinyldimethicone / Sisesquixane Crosspolymer, Disteardiconium Hectorite, Ethylexyl Methoxycinnamate, Glycerin, Hexyl Laurate, Isopropyl Titanium Triisostearate, Laureth-8, Magnesium Aluminum Silicate, Methicone, Niacinamide, Panthenyl Triacetate, Parfum (Fragrance), Phenoxyethanol, Polyamide-5, Polyglyceryl-4 Isostearate, Silica, Sodium Chloride, Stearoxymethicone/Dimethicone Copolymer, Titanium Dioxide.

  Youth Lab CC Complete Cream Spf 30 Oily Skin 50ml
  Youth Lab CC Complete Cream Spf 30 Oily Skin 50ml
  Youth Lab CC Complete Cream Spf 30 Oily Skin 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery