Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Daily Sunscreen Cream Spf 50 Non Tinted All Skin Types 50ml

Çmimi fillestar
2,850 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,850 Lekë

Përshkrimi i Produktit

Një krem mbrojtës për fytyrën pa vaj, pa ngjyrë me veprim të lartë anti-oksidues, anti-inflamator dhe mbrojtës ndaj rrezatimit UVA & UVB. Ofron hidratim afatgjatë duke mbrojtur lëkurën nga photo-aging dhe njollat kafe. Përmban Oligopeptide për të përmirësuar prodhimin e kolagjenit, kontribuon në zvogëlimin e rrudhave dhe forcimin e lëkurës. Vitamina B3 zbeh rrudhat dhe njollat, ndërkohë Vitamina E jep hidratim.

Formulimi jo komedogjenik, përthithet kollaj pa mbetur e bardhë mbi lëkurë.

1. Përdorimi

Vitamin Β3 (Niacinamide), vërtetuar që përmirëson dukshëm lëkurën, zbeh vijat e imta dhe rrudhat, hiperpigmentimin dhe zbehjen e lëkurës, ndërkohë nxit elasticitetin
Oligopeptide, përmirësojnë prodhimin e kolagjenit, kontribuojnë në rritjen e qëndrueshmërisë
të lëkurës dhe reduktim të rrudhave.
Vitamin Ε ofron veti intensive mbrojtjeje antioksiduese dhe nxit elasticitetin
Filtra me spektër të gjërë mbrojtje UVA dhe UVB ofrojnë mbrojtje të lartë

2. Përbërësit

Vitamin Β3 (Niacinamide), vërtetuar që përmirëson dukshëm lëkurën, zbeh vijat e imta dhe rrudhat, hiperpigmentimin dhe zbehjen e lëkurës, ndërkohë nxit elasticitetin
Oligopeptide, përmirësojnë prodhimin e kolagjenit, kontribuojnë në rritjen e qëndrueshmërisë
të lëkurës dhe reduktim të rrudhave.
Vitamin Ε ofron veti intensive mbrojtjeje antioksiduese dhe nxit elasticitetin
Filtra me spektër të gjërë mbrojtje UVA dhe UVB ofrojnë mbrojtje të lartë

  Youth Lab Daily Sunscreen Cream Spf 50 Non Tinted All Skin Types 50ml
  Youth Lab Daily Sunscreen Cream Spf 50 Non Tinted All Skin Types 50ml
  Youth Lab Daily Sunscreen Cream Spf 50 Non Tinted All Skin Types 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery