Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Youth Lab Hydro Cleanser for Normal to Dry Skin 300ml

Çmimi fillestar
2,210 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,210 Lekë

Xhel pastrues hidratues i cili heq papastërtitë dhe make up. Agjentët pastrues depërtojnë në thellësi pa ndikuar në nivelin hidratues të lëkurës. Formula e avancuar, e pasur me Ekstrakt
nga Gjethja e Ullirit, ndihmon hidratimin dhe rikthen shkëlqimin e lëkurës, duke ofruar mbrojtje të fortë me antioksidantë dhe elasticitet. Cocoglucoside-t pastrojnë butësisht lëkurën pa e irrituar atë, ndërkohë që Sodium PCA, Urea dhe Fruktoza hidratojnë, parandalojnë humbjen e hidratimit transepidermal dhe stimulojnë rigjenerimin e lëkurës.

 • Nuk përmban Sulfat.
1. Përdorimi

Masazho një sasi të vogël mbi fytyrë, qafë dhe dekolte, me veprime rrethore, në mëngjes dhe në darkë. Shpëlaje me ujë të vakët.

2. Përbërësit

Pastrues nga Amoniacide – heqin papastërtitë pa e dehidratuar lëkurën
Ekstrakt nga Gjethja e Ullirit – ka veti qetësuese, antioksiduese dhe mbrojtje antibakteriale
Cocoglucoside – ka efekt të fuqishëm hidratues ndaj qetëson irritimet
Sodium PCA, Sodium Lactate, Urea dhe Fructose – hidratojnë, parandalojnë humbjen e ujit transepidermal dhe nxisin rigjenerimin e lëkurës

  Youth Lab Hydro Cleanser for Normal to Dry Skin 300ml
  Youth Lab Hydro Cleanser for Normal to Dry Skin 300ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery