Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Lip Plump Coral Pink 10ml

Çmimi fillestar
990 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
990 Lekë

Kujdesi i menjëhershëm zbutës dhe ushqyes, ndërsa tonifikon volumin natyral, për buzë më të plota dhe me formë të mirë.

Ristrukturon buzët, zbut linjat e holla, përmirëson dhe tonifikon menjëherë volumin e buzëve, duke çliruar nga irritimet dhe duke mbrojtur ndaj fotoplakjes.

Aromë dhe ngjyrë e lehtë për një rezultat natyral në buzë.

I testuar dermatologjikisht. Formulë pa parabene, gluten, petrokimike, silikon, dyll, sheqer dhe filtra kimikë UV.

1. Përdorimi

Apliko shtresë të bollshme, sa herë ta keni të nevojshme gjatë ditës.

2. Përbërësit

Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Castor Oil, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax, Boron Nitride, C20-24 Alkyl Dimethicone, Ethylhexyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Seed Extract, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter Unsaponifiables, Lauryl Alcohol, Amorphophallus Konjac Root Powder, Citrus Medica Limonum (Lemon) Extract, Dicaprylyl Ether, Glyceryl Rosinate, Glyceryl Oleate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Leaf Extract, Glucomannan, Olea Europaea Oil Unsaponifiables, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Haematococcus Pluvialis Extract, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Magnolia Grandiflora (Magnolia) Bark Extract, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Tocopherol, Trihydroxystearin, Parfum, Limonene, CI 15850, CI 15985.

  Youth Lab Lip Plump Coral Pink 10ml
  Youth Lab Lip Plump Coral Pink 10ml
  Youth Lab Lip Plump Coral Pink 10ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery