Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Youth Lab Peptides Reload First Wrinkles Cream 50ml

Çmimi fillestar
5,490 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
5,490 Lekë

Një krem i përmirësuar 24-orësh kundër rrudhave për fytyrën, i pasur me peptide, që synon shenjat e para të plakjes.

Një përbërje me teksturë të lehtë, e cila redukton linjat e imta dhe rrudhat pasi promovon rinovimin e shpejtë të qelizave dhe ngadalëson shenjat e plakjes, duke rikthyer elasticitetin, qëndrueshmërinë dhe shkëlqimin e lëkurës.

Falë veprimit sinergjik të Peptidit biomimetik të Elafin dhe Matrixyl®, plakja e qelizave ngadalësohet ndërsa prodhimi i kolagjenit dhe elastinës rritet.

Kështu, lëkura rindërtohet, pamja e saj përmirësohet dhe rrudhat zbehen.
Me një aromë të këndshme freskie dhe një teksturë të hollë, në mënyrë që të përhapet dhe të përthithet lehtësisht.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës, me rrudha të lehta (zakonisht pas mosh 30 vjeç).

1. Përdorimi

Aplikojeni çdo ditë, në mëngjes dhe/ose në mbrëmje, në fytyrë, qafë dhe dekolte të pastër, me lëvizje rrethore lart. Shmangni zonën rreth syve.

2. Përbërësit

Aqua, Glycerin, Isoamyl Laurate, C12-20 Acid PEG-8 Estrer, Cetearyl Ethylhexanoate, Betaine, Squalane, Synthetic Fluorphlogopite, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, PEG-100 Stearate, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Trifluoroacetyl Tripeptide-2, Panthenyl Triacetate, Niacinamide, Saccharomyces / Camellia Sinensis Leaf / Origanum Majorana Leaf / Hippophae Rhamnoides Fruit / Ribes Grossularia Fruit Ferment Extract, Leuconostoc / Radish Root Ferment Filtrate, Hyaluronic Acid, Naringenin, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Crambe Abyssinica Seed Oil, Tocopherol, Parfum, Distarch Phosphate, Dextran, Butylene Glycol, Propanediol, Carbomer, Xanthan Gum, Polysorbate-20, Sodium Lactate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Phenylpropanol, Caprylyl Glycol, Ethylhexylglycerin, Silica, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool

  Youth Lab Peptides Reload First Wrinkles Cream 50ml
  Youth Lab Peptides Reload First Wrinkles Cream 50ml
  Youth Lab Peptides Reload First Wrinkles Cream 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery