Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Youth Lab Pore Refine Cleanser Combination to Oily Skin 300ml

Çmimi fillestar
2,210 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,210 Lekë
Pore Refine Cleanser _ Combination / Oily Skin është një xhel pastrues që rregullon prodhimin e sebumit dhe largon grimin, papastërtitë dhe yndyrën e tepërt, duke e lënë lëkurën të pastër me pore më pak të dukshme. Krijon shkumë të pasur në kontakt me ujin dhe nuk e “thanë” lëkurën, duke respektuar plotësisht filmin natyral hidro-lipid. Është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm dhe ideal për lëkurë të kombinuar/të yndyrshme.
1. Përdorimi

Masazho nje sasi të vogël mbi fytyrë, qafë dhe dekolte, me veprime rrethore, në mëngjes dhe në darkë. Shpëlaje me ujë të vakët.

2. Përbërësit

SLES Free, SLS Free, Silicone Free, Ethanolamine Free, Vegan, Soy Free, Wheat Free, Formaldehyde Free, Mineral Oil Free, Phthalate Free, PCM and Nitro Musk Compounds Free Aqua (Water), Sodium Cocoyl Glycinate, Cocobetaine, Sodiun Lauroamphoacetate, Cocoglucoside, PEG 120 Μethyl Glucose Dioleate, Lauryl Glucoside, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Methyl Propanediol, Caprylyl Glycol, Phenyl Propanol, Copper Aspartate, Manganese Aspartate, Zinc Aspartate, Magnesium Aspartate, Glycerin, Sodium PCA, Sodium Lactate, Inositol, Niacinamide, Urea, Glycine, Fructose, Parfum (Fragrance), Citric Acid, Disodium EDTA.

  Youth Lab Pore Refine Cleanser Combination to Oily Skin 300ml
  Youth Lab Pore Refine Cleanser Combination to Oily Skin 300ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery