Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Youth Lab Shimmering Dry Oil 100ml

Çmimi fillestar
3,650 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
3,650 Lekë

Vaj i thatë me veprim shumë intensiv për fytyrën, flokët dhe trupin.

Me reflektorë diskret të dritës për shkëlqim të menjëhershëm. Hidraton, ushqen dhe mbron nga radikalet e lira dhe plakja e parakohshme, ndërkohë që rrit qëndrueshmërinë e lëkurës dhe qetëson acarimet

Përthithet menjëherë, ka një aromë të mrekullueshme.

Perberesit:

 • Ester me origjinë Natyrale, me veti hidratuese të provuar deri në 8 orë, “kyc brënda” hidratimin
  dhe redukton humbjen e ujit transepidermial.
 • Vaj Argani, Susami dhe Lajthie ofrojnë ushqim, qetësim dhe mbrojtje intensive nga fotoplakja
  dhe restaurojne barrierën e lëkruës
 • Vaj na Kallami i Sheqerit, me efikasitet të provuar klinikisht mbi floket, hidraton nga brënda,
  ofron mbrojtje termale dhe ruan ngjyrat
 • Pro-silanol, përbërje organike silikoni natyral, kontribuon në riparimin e indeve lidhëse dhe
  mbron lëkurën nga faktorët plakës
 • Mica, pigmente nga minerale silikati që pasqyrojnë dritën

Testuar dermatologjikisht, jo-komedogjene pa paraben dhe gluten.

I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

1. Përdorimi

Aplikojeni në mënyrë të barabartë në lëkurë të pastër derisa të absorbohet. Në flokë të lagur ose të thatë duke shmangur rrënjët.

2. Përbërësit

Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil, Coco Caprylate/Caprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Cyclopentasiloxane, Dicaprylyl Ether, Corylus Avellana (Hazelnut) Oil, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Stearalkonium Hectorite, C13-15 Alkane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum, Dioleyl Tocopheryl Methylsilanol, Oleyl Alcohol, Tocopherol, Calcium Aluminium Borosilicate, Silica, Titanium Dioxide (Ci 77891), Tin Oxide (Ci 77861), Iron Oxide (Ci 77491), Propylene Carbonate, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Limonene, Hexyl Cinnamal, Linalool

  Youth Lab Shimmering Dry Oil 100ml
  Youth Lab Shimmering Dry Oil 100ml
  Youth Lab Shimmering Dry Oil 100ml
  Youth Lab Shimmering Dry Oil 100ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery