Shko te informacioni mbi produktin
1 4

Kerastase Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss Hair Treatment 210ml

Çmimi fillestar
6,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
6,400 Lekë

Jepini flokëve tuaj shkëlqim të lartë  dhe mbyll sipërfaqen e fibrës së flokëve për të mbrojtur ngjyrën. 

Flokët janë 94% më të lëmuar*
Flokët janë 96% më të fortë** me porozitet të reduktuar
I jep ngjyrës së flokëve 70% më shumë shkëlqim*


Forcon dhe mbyll sipërfaqen e fibrës së flokëve për të mbrojtur ngjyrën dhe për të lënë një shkëlqim të lartë.
Shndërrohet në një teksturë luksoze, kremoze që mbulon dhe mbron plotësisht flokët.
Flokët janë 94% më të lëmuar dhe 96% më të fortë me porozitet të reduktuar.
I jep ngjyrës së flokëve 70% më shumë shkëlqim krahasuar me flokët e patrajtuar.

Ky trajtim për shkëlqimin e flokëve është i përsosur për ata me flokë të lyer që duan të zgjasin jetën e ngjyrës së tyre mahnitëse të flokëve pas sallonit dhe ta mbrojnë atë duke lënë një shkëlqim të lartë.

1. Përdorimi

Pas larjes me shampo, thajini flokët me peshqir për të hequr ujin e tepërt.
Aplikoni një sasi në flokët tuaj, duke u fokusuar në gjatësinë e mesme dhe majat.
Masazhoni trajtimin në flokët tuaj, duke u siguruar që ato të shpërndahen në mënyrë të barabartë.
Lëreni trajtimin për 5-10 minuta.
Shpëlajini flokët tërësisht me ujë të ngrohtë.
Stiloni flokët sipas dëshirës.
Për rezultate më të mira, përdorni trajtimin një herë në javë.

2. Përbërësit

Alcohol Denat. • Propylene Glycol • Aqua / Water / Eau • Caprylic/Capric Triglyceride • Myristyl Alcohol • Cetearyl Alcohol • Cetrimonium Chloride • Behentrimonium Methosulfate • Parfum / Fragrance • Lactic Acid • Peg-14 Dimethicone • Ppg-10 Methyl Glucose Ether • Di-C12-13 Alkyl Malate • Tocopherol • Tartaric Acid • Linalool • Limonene • Geraniol • Centella Asiatica Extract • Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate. N284231/1.

  Kerastase Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss Hair Treatment 210ml
  Kerastase Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss Hair Treatment 210ml
  Kerastase Chroma Absolu Soin Acide Chroma Gloss Hair Treatment 210ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery