Shko te informacioni mbi produktin
1 6

Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum 50ml

Çmimi fillestar
5,600 Lekë
Çmimi fillestar
7,000 Lekë
Çmimi i ulur
5,600 Lekë
Ideale për floke me maja te thata, të dëmtuara dhe të brishta, Serumi Nutritive Split Ends i Kérastase Nutritive i hidraton dhe i jep flokëve një pamje më të bukur.

I pasur me një mori vitaminash ushqyese, serumi shton hidratimin, duke mbrojtur nga majat dyshe të dukshme dhe keputjet e tepërta. Formula e tij ultra e përqendruar ushqen dhe zbut flokët, duke inkurajuar një përfundim më të shkëlqyeshëm, më të lëmuar dhe me një reduktim të keputjeve.
1. Përdorimi

☼ AM / ☽ PM​
Në flokë të thatë.
Sasia e rekomanduar: Pesë pika.
Aplikojeni në skajet e ndara . Stiloni sipas dëshirës. Mos e shpëlani. Në rast kontakti me sytë, shpëlajini ato menjëherë Nëse shfaqet acarim, zvogëloni shpeshtësinë e përdorimit.
Rutina: Përdoreni si hapin e fundit të rutinës.

2. Përbërësit

Isododecane, Dimethicone, Dimethiconol, Tocopherol, Glyceryl Linoleate, Zea Mays Germ Oil / Corn Germ Oil, Glyceryl Oleate, Linalool, Hydroxycitronellal, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Glyceryl Linolenate, Coumarin, Limonene, Parfum / Fragrance. N70018693/1.

  Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum 50ml
  Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum 50ml
  Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum 50ml
  Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum 50ml
  Kerastase Nutritive Nutri-Supplement Split Ends Serum 50ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery