Shko te informacioni mbi produktin
1 5

Anua BHA 2% Gentle exfoliating Toner 150 ml

Çmimi fillestar
2,600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,600 Lekë

Një tonik lehtë eksfolues i pasuruar me 2% BHA dhe 6 lloje Ceramide për të hequr butësisht papastërtitë, yndyrën e tepërt dhe qelizat e vdekura të lëkurës, duke mbrojtur pengesën e dëmtuar të lëkurës.

 2% BHA – acidi salicilik i koncentruar pastron papastërtitë dhe vajin thellë brenda poreve, duke hequr qelizat e vdekura të lëkurës dhe shtresat shtesë të lëkurës.
6 lloje të ceramideve – Lidhni shtresat e sipërme të lëkurës së bashku për të mbrojtur pengesën e dëmtuar të lëkurës.
Acidi Hyaluronic + Panthenol – mban lëkurën të hidratuar.
Ekstrakti i Pemëve të Çajit – Qetëson skuqjen dhe lëkurën e irrituar. Mbron barrierën e dëmtuar të lëkurës.
Pa aromë të shtuar dhe të testuar për acarim të lëkurës, i përshtatshëm për lëkurë të ndjeshme.

1. Përdorimi

Aplikojeni me duar ose një copë pambuku dhe fshijeni butësisht në fytyrë dhe qafë.

2. Përbërësit

Water, Dipropylene Glycol, 1,2-Hexanediol, Salicylic Acid, C12-14 Pareth-12, Octyldodeceth-16, Melaleuca Alternifolia (Tea Tree) Extract, Pentylene Glycol, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Flower Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Pinus Palustris Leaf Extract, Pueraria Lobata Root Extract, Centella Asiatica Extract, Ficus Carica (Fig) Fruit Extract, Hydrogenated Lecithin, Sodium Hyaluronate, Sodium Citrate, Citric Acid, Xanthan Gum, Disodium Edta, Tocopherol, Ceramide NP, Butylene Glycol, Dimethylsilanol Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Potassium Hyaluro -nate, Hyaluronic Acid, Sodium Hyaluronate Crosspolymer, Hydroxypropyltrimonium Hyaluronate, Sodium Hyaluronate Dimethylsilanol, Sodium Acetylated Hyaluronate, Ethylhexylglycerin.

  Anua BHA 2% Gentle exfoliating Toner 150 ml
  Anua BHA 2% Gentle exfoliating Toner 150 ml
  Anua BHA 2% Gentle exfoliating Toner 150 ml
  Anua BHA 2% Gentle exfoliating Toner 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery