Shko te informacioni mbi produktin
1 5

A'Pieu Honey & Milk Lip Oil 5g

Çmimi fillestar
900 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
900 Lekë
Vaj për buzët i infuzuar me përbërës ushqyes dhe hidratues, duke përfshirë mjaltë dhe qumësht për të promovuar buzët elastike. Mbyll lagështinë dhe hidraton thellësisht buzët me efekt plumping dhe me shkëlqim të qëndrueshëm!
E shkëlqyeshme për t’i bërë buzët të duken të buta, ose për një efekt shkëlqyes.
1. Përdorimi

Aplikoni butësisht një shtresë në buzë me aplikuesin e lakuar.
Aplikojeni sërish në zonat me probleme duke trokitur me majën e aplikuesit.
Mund ta përdorni dhe si shkëlqyes pas buzëkuqit.

2. Përbërësit

Polybutene, Diisostearyl Malate, Hydrogenated Polyisobutene, Tridecyl Trimellitate, Silica Silylate, Silica Dimethyl Silylate, Milk Protein Extract, Honey Extract, Polyglyceryl-2 Triisostearate, Tocopheryl Acetate, 1,2-Hexanediol, Ethylhexylglycerin, Dehydroacetic Acid, Phenoxyethanol, Fragrance, Tartrazine (CI 19140), Sunset Yellow FCF (CI 15985)

  A&
  A&
  A&
  A&

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery