Shko te informacioni mbi produktin
1 3

A'pieu Honey & Milk Lip Scrub 8ml

Çmimi fillestar
600 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
600 Lekë
Scrub për buzët A'pieu Honey & Milk eksfolon, ushqen dhe hidraton buzët. Përmbajtja e lëvozhgës së gështenjës ndihmon në heqjen e butë të qelizave të vdekura të lëkurës nga buzët. Ekstrakti i mjaltit dhe qumështit sigurojnë hidratim intensiv, duke i mbajtur buzët të shëndetshme dhe të lëmuara.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi te vogël në buzët tuaja.
Masazhojeni butësisht.
Lani buzët më pas me ujë të vakët

2. Përbërësit

Water, Mineral Oil, Juglans Regia (Walnut) Shell Powder, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Polysorbate 60, Honey Extract, Milk Protein Extract, Glycerin, Stearic Acid, PEG-100 Stearate, 1,2-Hexanediol, Sorbitan Stearate, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Dimethicone, Caprylyl Glycol, Triethanolamine, Squalane, Tocopheryl Acetate, Sorbitan Isostearate, Cyclopentasiloxane, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Carbomer, Phenoxyethanol, Disodium EDTA, Fragrance, Titanium Dioxide

  A&
  A&

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery