Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Glow Activating & Anti-Fatigue Serum 30 ml

Çmimi fillestar
3,760 Lekë
Çmimi fillestar
4,700 Lekë
Çmimi i ulur
3,760 Lekë

Një serum energjik me ekstrakte peony të bardhë, propolis dhe fruta dragoi (Pitaya) që parandalon, vonon dhe riparon shenjat e zhvillimit të plakjes (vijat e holla, rrudhat), ndërsa ofron një shkëlqim të dukshëm të menjëhershëm dhe të qëndrueshëm.

 • Përmirëson sintezën e kolagjenit, elastinës dhe acidit hialuronik, duke ofruar një lëkurë të hidratuar mirë, më elastike dhe me pamje më të re, falë ekstraktit të propolisit të patentuar, glikogjenit bimor dhe glikonës natyrale.
 • Mbron nga agresorët e përditshëm mjedisor falë ekstraktit të propolisit.
 • Rinovon lëkurën dhe gjendjen shpirtërore me vajra esenciale të xhinxherit, limonit dhe trëndafilit.
 • Uji në këtë përbërje është zëvendësuar nga një infuzion antioksidant i trëndafilit të egër.
1. Përdorimi

Aplikojeni në mëngjes dhe mbrëmje në lëkurë të pastër duke shmangur zonën e syve.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau**, Propanediol, Caprylic/Capric/Succinic Triglyceride, Sorbitol, Glycerin, Aqua/Water/Eau, Hylocereus Undatus Fruit Extract, Propolis Extract, Paeonia Lactiflora Extract/Paeonia Lactiflora Flower Extract, Rosa Canina Fruit* Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Rosa Damascena Flower Oil*, Zingiber Officinale (Ginger) Root Oil*, Citrus Limon (Lemon) Peel Oil*, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Bisabolol, Glycogen, Lecithin, Hydrogenated Lecithin, Sodium Gluconate, Polyglyceryl-3 Stearate, Glyceryl Glucoside, Glyceryl Stearate Citrate, Sodium Acrylates Copolymer, Hydroxypropyl Cyclodextrin, Hydroxyacetophenone, Citronellyl Methylcrotonate, Ethylhexylglycerin, Sodium Hydroxide, Benzoic Acid, Parfum/Fragrance, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Citronellol, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Coumarin.

  Apivita Glow Activating & Anti-Fatigue Serum 30 ml
  Apivita Glow Activating & Anti-Fatigue Serum 30 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery