Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Keratin Repair Hair Mask 200 ml

Çmimi fillestar
2,300 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
2,300 Lekë

Linja Keratin Repair ju ofron flokëve të dëmtuar nga tharja mundësinë për tu ushqyer në thellësi dhe riparuar nga brenda jashtë! Mbështillini flokët me një vello të lëmuar me keratin dhe mjaltë bimore dhe thuajini lamtumirë elektrizimit, majave dyshe dhe fijeve të brishta!

 • Ofron ushqim të thellë dhe forcon flokët falë mjaltit
 • Riparon intensivisht flokët e thatë e të dëmtuar, mbron nga majat dyshe dhe këputja e flokëve, kontrollon në mënyrë efektive elektrizimin dhe mbron fibrat e flokëve nga dëmtimi nga nxehtësia falë keratinës së bimëve
 • Plotëson lipidet e fibrave të flokëve të pasuruara me proteina, vaj ulliri dhe bajame
 • I lë flokët tepër të butë dhe të mëndafshtë falë aloe verës, vajit të algave dhe estereve të jojobës
 • Rrit elasticitetin dhe shkëlqimin e flokëve falë biotinës
 • Klinikisht e testuar në grup prej 25 individësh me flokë të thatë dhe të dëmtuar, të cilët kanë përdorur shampon dhe maskën për 14 ditë.
 • Rezultati: 100% flokë i rregulluar, 100% mbrojtje nga nxehtësia dhe stilimi, 23% flokë më pak të dobët
 • E testuar dermatologjikisht.
1. Përdorimi

Aplikojeni pas larjes me shampo për 3-5 minuta, një ose dy herë në javë dhe shpëlajeni tërësisht. Për një trajtim më intensiv, aplikojeni në flokë të tharë me peshqir, mbështilleni me një peshqir të ngrohtë dhe lëreni për 15 minuta. Shmangni kontaktin me sytë.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau***, Cetearyl Alcohol, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Jojoba Esters, Aqua/Water/Eau, Cetyl Esters, Triolein, Glycerin, Mel/Honey/Miel**, Mel/Honey/Miel, Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil**, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder**, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil**, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Biotin, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Aspartic Acid, Panthenol, Lactic Acid, Hydroxyethylcellulose, Ethylhexylglycerin, Sodium Gluconate, Tocopherol, Sorbitol, Citric Acid, Lecithin, Xanthan Gum, Sucrose, Trehalose, Glucose, Fructose, Inositol, Sodium Citrate, Olus Oil/Vegetable Oil/Huile végétale, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol.
**Organic cultivation/ Issu de l’agriculture biologique
***Rosmarinus Officinalis Leaf* Aqueous Infusion = Rosemary water / Infusion de romarin

  Apivita Keratin Repair Hair Mask 200 ml
  Apivita Keratin Repair Hair Mask 200 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery