Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Keratin Repair Shampoo 250 ml

Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,750 Lekë

Linja Keratin Repair ju ofron flokëve të dëmtuar nga tharja mundësinë për tu ushqyer në thellësi dhe riparuar nga brenda jashtë! Mbështillini flokët me një vello të lëmuar me keratin dhe mjaltë bimore dhe thuajini lamtumirë elektrizimit, majave dyshe dhe fijeve të brishta!

 • Shampo e lehtë kremoze dhe shkumuese.
 • Pastron butësisht flokët e dëmtuar të thatë duke respektuar florën natyrale të kokës falë agjentëve të butë pastrues pa sulfate.
 • I lë flokët të ushqyer dhe më të fortë falë mjaltit.
 • Ndihmon në riparimin e fibrave të dëmtuara të flokëve, kontrollon elektrizimin dhe parandalon ndarjen e majave falë keratinës bimore.
 • Ofron hidratim dhe butësi të pasuruar me pantenol dhe vaj algash.
 • Uji zëvendësohet nga një infuzion tonik dhe anti-plakje i rozmarinës organike greke.
 • Klinikisht e testuar në grup prej 25 individësh me flokë të thatë dhe të dëmtuar, të cilët kanë përdorur shampon dhe maskën për 14 ditë.
 • Rezultati: 100% flokë i rregulluar, 100% mbrojtje nga nxehtësia dhe stilimi, 23% flokë më pak të dobët.
 •  E testuar dermatologjikisht.
1. Përdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurën e kokës dhe në mënyrë të barabartë nëpër flokë, më pas masazhojeni butësisht. Shpërlajeni tërësisht me ujë të vakët. Shmangni kontaktin me sytë.

2. Përbërësit

Aqua/Water/Eau***, Aqua/Water/Eau, Sodium Cocoamphoacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl lsethionate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Glycerin, Sodium Cocoyl Alaninate, Mel/Honey/Miel*, Mel/Honey/Miel, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf* Extract, Saponaria Officinalis Leaf Extract, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydrolyzed Wheat Protein, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Sodium Levulinate, Panthenol, Glycol Distearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Chloride, Sodium Cocoate, Coco-Glucoside, Polyquaternium-10, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sorbitol, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Sodium Lactate, Lecithin, Lactic Acid, Olus Oil/Vegetable Oil/ Huile végétale, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzoic Acid, Xanthan Gum, Urea, Propanediol, Triolein, Sucrose, Trehalose, Sodium Acetate, Glucose, Fructose, Inositol, Isopropyl Alcohol, Sodium Citrate, Tocopherol, PEG-120 Methyl Glucose Trioleate, Parfum/Fragrance, Limonene, Linalool, Citronellol.
**Organic cultivation/ Issu de l’agriculture biologique
***Rosmarinus Officinalis Leaf* Aqueous Infusion = Rosemary water / Infusion de romarin

  Apivita Keratin Repair Shampoo 250 ml
  Apivita Keratin Repair Shampoo 250 ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery