Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150 ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
1,750 Lekë
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

Balsami balancues për flokët me rrënjë të yndyrshme dhe majat e thata ka një teksturë të lehtë që i lë flokët të butë dhe të zhdërvjellët.

 • Ushqen dhe balancon flokët me rrënjë të yndyrshme, falë ekstrakteve të hithrës dhe propolisit.
 • Hidraton intensivisht dhe riparon skajet e thata dhe të dëmtuara, falë mjaltit të trumzës dhe proteinave të grurit.
 • Parandalon ndarjen e majrave, ndërsa mbron nga agresionet e jashtme (ndotja e ajrit dhe stilimi), falë kompleksit APISHIELD HS.
 • I lë flokët të butë, plot volum dhe të lehtë për t’u krehur.
1. Përdorimi

Pas larjes me shampo, aplikoni balsmin nga mesi i gjatësisë deri në skajet e flokëve, lëreni të veprojë për 2-3 minuta dhe më pas shpëlajeni tërësisht.

Shmangni kontaktin me sytë. Vetëm për përdorim të jashtëm.

2. Përbërësit

Aqua / Water / Eau **, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Castor Oil Isostearate, Glycerin, Brassicamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Esters, Aqua / Water / Eau, Seed Oil of Plukenetia Volubilis (Inca Nut), Leaf Extract ‘Urtica Dioica (Nettle), Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract *, Propolis Extract, Mel / Honey / Honey, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil *, Salvia Sclarea (Clary Sage) Oil *, Citrus Paradisi Bark Oil (Grapefruit) *, Panthenol, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Tocopheryl Acetate, Arginine, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Hydroxyethylcellulose, Sodium Gluconate, Aspartic Acid, Lactic Acid, Lactic Acid Perfume / Fragrance, Benzyl Alcohol, Limonene, Linalool, Geraniol.

  Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150 ml
  Apivita Oily Roots Dry Ends Conditioner 150 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery