Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Apivita Rescue Hair Oil 100 ml

Çmimi fillestar
2,400 Lekë
Çmimi fillestar
3,000 Lekë
Çmimi i ulur
2,400 Lekë

Apivita Hair Care Rescue Hair Oil është një vaj thellësisht riparues që riparon flokët duke parandaluar majat e ndara.

Ky vaj 99% natyral ndihmon në rikthimin e volumit dhe shkëlqimit të flokëve tuaj. I formuluar me një përzierje ushqyese të vajit të ullirit dhe arganit, ky produkt ofron një veprim thellësisht riparues dhe rindërtues. Tekstura joshëse i mbështjell flokët me një vello riparuese, e cila përmirëson shkëlqimin dhe butësinë e fijes së flokut duke parandaluar majat e ndara.

Vaji përthithet menjëherë pas aplikimit, duke i lënë flokët tuaj krejtësisht të lëmuar dhe gati për stilim.

Karakteristikat:

 • Tekstura: vajore
 • Indikohet për: Thatësi, majat e ndara
 • Koha e aplikimit: Para stilimit
 • Mosha: 10+
 • Lloji i flokëve: I përshtatshëm për të gjitha llojet e flokëve
 • Përfitimet kryesore: riparon flokët, krijon një ndjesi të lëmuar dhe ofron shkëlqim, ndihmon në parandalimin dhe riparimin e majave të thata dhe të ndara, mbron flokët nga agresionet mjedisore dhe prej stilimit
 • Me 99% përbërës natyralë, të testuar dermatologjikisht
 • Formuluar pa alkool, butilen glikol, etanolamina, vaj mineral, parabene, ftalate, propilen glikol, silikone.
1. Përdorimi

Nxirrni një sasi të vogël të vajit të flokëve Apivita Hair Care Rescue Hair në pëllëmbët tuaja, më pas fërkoni duart së bashku përpara se ta aplikoni në flokë të thatë ose të lagur.

Shpërndajeni produktin përgjatë gjatësisë së flokëve, duke i kushtuar vëmendje të veçantë majave. Mos e shpëlani.

2. Përbërësit

Caprylic/Capric Triglyceride, Undecane, Tridecane, Argania Spinosa Kernel Oil, Diheptyl Succinate, Hydrogenated Ethylhexyl Olivate, Plukenetia Volubilis Seed Oil, Avena Sativa (Oat) Kernel Oil, Helianthus Annuus Hybrid Oil/Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil*, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum/Fragrance, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Leaf Extract, Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Capryloyl Glycerin/Sebacic Acid Copolymer, Cera Alba/Beeswax/Cire d'abeille, Hydrogenated Olive Oil Unsaponifiables, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Oil*, Santalum Spicata Wood Oil/Fusanus Spicatus Wood Oil*, Pelargonium Graveolens Flower Oil*, Lavandula Angustifolia (Lavender) Oil*, Citrus Aurantium Bergamia (Bergamot) Peel Oil*, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Sorbic Acid, Linalool, Limonene, Coumarin, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone.

  Apivita Rescue Hair Oil 100 ml
  Apivita Rescue Hair Oil 100 ml

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery