Shko te informacioni mbi produktin
1 3

Brushworks Dewy Fine Mist Setting Spray 150ml

Çmimi fillestar
1,400 Lekë
Çmimi fillestar
Çmimi i ulur
1,400 Lekë

 Brushworks Dewy Fine Mist Setting Spray – sekreti për një makeup të përsosur!

Krijuar për të rifreskuar, fiksuar dhe mbrojtur makeup-in tuaj, ky spray jep një shkëlqim rrezatues dhe mban të hidratuar lëkurën tuaj gjatë gjithë ditës. Ky spray jo vetëm mban të fiksuar makeupin tuaj gjatë gjithë ditës por gjithashtu ushqen lëkurën pasi përmban vaj të farave të shegës dhe vitaminë B5. 

Miratuar nga PETA 

  Brushworks Dewy Fine Mist Setting Spray 150ml
  Brushworks Dewy Fine Mist Setting Spray 150ml
  No reviews

  Na ndiq në Instagram

  #instagram

  Vegan
  Cuertly Free
  Contact +355675257599
  Fast Delivery